نهمین سفر چتر خوشبختی میهن به زابل در دی ماه 1401

در پی خشکسالی و بی‌آبی حاکم در شهرستان زابل؛ دامپروری، کشاورزی و صیادی که در گذشته شغل عمده اهالی و ساکنین این منطقه بوده‌است، با چالش فراوانی روبرو شده است و ساکنین آن را با مشکلات عدیده معیشتی روبرو کرده‌است و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، نیازمندی این عزیزان به کمک‌های خیرخواهانه مؤسسات و سازمان‌ها و نهادها روزافزون است. موسسه خیریه چتر خوشبختی میهن تلاش کرده است درحد توان و بضاعت خود کمک‌حال وضعیت معیشتی خانواده‌های ساکن در مناطق کم‌برخوردار این شهرستان باشد.

در همین راستا، نهمین سفر موسسه خیریه چتر خوشبختی میهن به شهرستان زابل واقع در استان سیستان و بلوچستان، بمنظور خدمت‌رسانی به روستاهای محروم این منطقه و توزیع بسته‌های کمک معیشتی، در مورخ 19 الی 21 دی ماه 1401 و با حضور دست‌اندرکاران این موسسه خیریه رقم خورد.

در این سفر تعداد 550 بسته کمک معیشتی از قبیل اقلام خوراکی ضروری، اقلام بهداشتی و شوینده به ساکنین روستاهای کم‌برخوردار آسک، خمک، تپه کنیز، میرشکار، نیک محمد کاشانی، صفر دهمرده، پکیر محمود، کندوکه، محمد سلیم، ده میران و عزیز زهروزهی اهداء گردید. ارزش ریالی هر یک از بسته‌های کمک معیشتی توزیع شده در این منطقه، بطور تقریبی برابر با 15 میلیون ریال می‌باشد.

علاوه بر این نیز تعداد 300 قوطی شیرخشک و مکمل‌های غذایی به کودکان زیر دو سال و مادران باردار و شیرده اهداء گردید.

Start typing to see posts you are looking for.
Shop
Sidebar