فرهنگی و ورزشی

از دیگر عرصه‌های خدماتی موسسه خیریه چترخوشبختی میهن، می‌توان به فعالیت‌های عام المنفعه در حوزه خدمات فرهنگی و ورزشی اشاره کرد. در این راستا موسسه فرهنگی و ورزشی میهن بصورت بنگاه غیرانتفاعی مستقل تأسیس گردید. موسسه خیریه چتر خوشبختی میهن در اقدامی با تعمیر و تجهیز باشگاه امام خمینی (ره) واقع در شهرستان اسلامشهر استان تهران، گامی دیگر در جهت رفاه حال ورزشکاران و ورزش‌دوستان این شهرستان برداشته‌است. استعدادیابی، آموزش و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی ویژه آقایان از جمله رویدادهای جاری مهم این باشگاه می‌باشد.

این باشگاه در زمینی به مساحت تقریبی 21000 مترمربع و در محدوه خیابان آیت الله کاشانی شهرستان اسلامشهر واقع شده‌است. به همت مدیران موسسه، از چهره‌های برتر و شاخص ورزشی شهرستان جهت تربیت نیروهای مستعد دعوت به همکاری شده‌است و در رشته‌هایی اعم از کشتی فرنگی، کشتی آزاد، کاراته، تکواندو، بوکس، والیبال، بسکتبال و فوتبال میزبان استعدادهای ورزشی شهرستان می‌باشد. لازم بذکر است تمامی خدمات ورزشی این باشگاه بصورت کاملا رایگان و زیر نظر متخصصان رشته‌های ورزشی صورت می‌گیرد.

ازچشم اندازهای ترسیمی موسسه خیریه چتر خوشبختی میهن در حوزه فرهنگی و ورزشی میتوان به گسترش رشته‌های ورزشی ویژه آقایان و بانوان، گسترش تعداد باشگاه‌ها و فراگیری خدمات ورزشی ، ارتقاء سطح ورزشی شهرستان، برگزاری ادواری مسابقات و میزبانی مسابقات، استعدادیابی و حمایت از تمامی مستعدانی که بنا به هردلیلی از فضاهای ورزشی و آموزشی دور مانده‌اند، اشاره کرد.

جهت کسب اطلاع بیشتر میتوانید حضوری به آدرس اسلامشهر- انتهای خیابان آیت‌الله کاشانی- باشگاه ورزشی امام خمینی مراجعه فرمایید.

علاوه بر این میتوانید اخبار مربوط  را از طریق صفحه مجازی  mihan.csi در اینستاگرام و یا سایت مجموعه به آدرس https://mihancsi.com/ دنبال کنید.

شماره های تماس:

02156837993 

02156831431

 

به امید شکوفایی تمام استعدادهای درخشان.

 

Start typing to see posts you are looking for.
Shop
Sidebar