توزیع سبد ارزاق

پیامبر گرامی اسلام،محمد مصطفی (ص) میفرمایند: “به من ایمان نیاورده‌است هر آنکس که شب را سیر بخوابد و همسایه‌اش گرسنه باشد. اهل هر آبادی که شب را بگذرانند و در میان ایشان گرسنه‌ای باشد، روز قیامت خداوند به آنان نظر رحمت نمی‌افکند.”

واحد طرح و توسعه مسئولیت‌های اجتماعی گروه صنعتی میهن، با نام موسسه خیریه چتر خوشبختی میهن، با توجه به نیاز اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه و با همکاری شرکت‌های وابسته به  گروه صنعتی میهن نظیر طبیعت، خوشبخت، هایلی، امروز و… بصورت  مستمر بسته‌های معیشتی شامل انواع لبنیات، حبوبات و ارزاق ضروری همچون برنج و روغن، رب گوجه فرنگی و… تهیه و در میان خانواده‌های نیازمند و کم‌برخوردار تحت پوشش خود در محدوده اسلامشهر و مناطق محروم سیستان و بلوچستان و شهرستان نی ریز استان فارس توزیع می گردد.

در این طرح 350 خانواده در محدوده شهرستان اسلامشهر استان تهزان بصورت ماهیانه و 550 خانواده در شهرستان زابل استان سیستان و بلوچستان بصورت یکماه در میان، تحت پوشش این موسسه خیریه از سبدکالا بهره مند میشوند.

این موسسه خیریه در تلاش است در پرتو الطاف و عنایات پروردگار متعال، با افزایش روزافزون ظرفیت خود در تهیه بسته های معیشتی مذکور، بتواند گامی مؤثرتر در جهت یاری نیازمندان بردارد.

مطلب قبلیمطلب بعدی
Start typing to see posts you are looking for.
Shop
Sidebar