دهمین سفر چتر خوشبختی میهن به زابل در اسفند ماه 1401

دهمین سفر موسسه خیریه چتر خوشبختی میهن به مناطق کم‌برخوردار شهرستان زابل واقع در استان سیستان و بلوچستان، در مورخ 8 الی 10 اسفند ماه سال 1401 شمسی رقم خورد.

سلسله سفرهای این موسسه خیریه به شهرستان زابل از مرداد 1400 آغاز گردیده‌است. این رویداد با هدف خدمت‌رسانی به ساکنان مناطق محروم، اهداء بسته‌های کمک معیشتی، ارائه خدمات پزشکی و مشاوره ای رایگان، اهداء دارو به بیماران نیازمند، اهداء شیرخشک و مکمل‌های دارویی و غذایی به خردسالان و مادران و اهداء بسته‌های کمک تحصیلی، به صورت یک ماه درمیان با حضور دست‌اندرکاران این موسسه خیریه و هیئت همراه اعم از پزشکان متخصص، پزشکان عمومی، پزشکان ماما و مشاورین رقم خورده است. این موسسه خیریه همواره در تلاش بوده‌است تا کیفیت خدمت‌رسانی به مناطق محروم را در این سلسله سفرها ارتقاء بخشد.

در این سفر تعداد 550 بسته کمک معیشتی از قبیل اقلام خوراکی ضروری، اقلام بهداشتی و شوینده به ساکنان روستاهای کم‌برخوردار آسک، خمک، تپه کنیز، میرشکار، نیک محمد کاشانی، صفر دهمرده، پکیر محمود، کندوکه، محمد سلیم، ده میران و عزیز زهروزهی اهداء گردید. 

محتوای این بسته‌ها شامل برنج، روغن مایع، رب گوجه فرنگی، ماکارونی، قند، عدس، لوبیا چیتی، سویا، نخود، شامپو بزرگسال، شامپو بچه، صابون، پودر دستی، دستمال کاغذی، خمیردندان، نوار بهداشتی و پودر موبر بوده‌است. ارزش ریالی هر یک از بسته‌های کمک معیشتی توزیع شده در این منطقه، بطور تقریبی برابر با 15 میلیون ریال می‌باشد.

علاوه بر این نیز تعداد 300 قوطی شیرخشک و مکمل‌های غذایی به کودکان زیر دو سال و مادران باردار و شیرده اهداء گردید.

Start typing to see posts you are looking for.
Shop
Sidebar