برگزاری مراسم افتتاحیه 5 باب مدرسه خیرساز توسط موسسه خیریه چتر خوشبختی میهن در استان هرمزگان

موسسه چتر خوشبختی میهن خرداد ماه 1402 را با برگزاری آیین افتتاحیه 5 باب مدرسه از مدارس فرزندان میهن در استان هرمزگان آغاز کرد.

این رویداد مورخ 1 خرداد 1402 برگزار گردید و با حضور مهندس تاتلاری، مدیرعامل محترم موسسه خیریه چتر خوشبختی میهن؛ مهندس مرادی ناظر ارشد پروژه‌های مدارس فرزندان میهن؛ مدیر شعبه میهن در بندرعباس؛ مهندس مرادی، معاونت مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان؛ مدیر کل آموزش‌وپرورش بخش‌های تابع؛ مدیران، دبیران و دانش‌آموزان همراه بود.

در طی این مراسم 5 باب مدرسه  3 کلاسه از مدارس فرزندان میهن در مناطق محروم و کم‌برخوردار استان هرمزگان افتتاح و بمنظور بهره‌برداری به اداره آموزش‌و‌پرورش استان تحویل گردید. از این تعداد 4 مدرسه ویژه آموزش ابتدایی و 1 باب مدرسه ویژه آموزش دوره متوسطه می‌باشد. مدارس مذکور در مناطق:

  • روستای شگزگرو از توابع سندرک شهرستان میناب
  • روستای درجک از توابع سندرک شهرستان میناب
  • روستای خیرآباد از توابع شهرستان رودان
  • روستای درتوجان از توابع بندرعباس
  • روستای دلبودنی از توابع بندرعباس

واقع گردیده‌اند. با افتتاح مدارس مذکور شرایط تحصیل برای 300 نفر از فرزندان میهن تسهیل گردید. به امید آنکه در این مدارس انسان‌های شریف، آینده‌سازانی بلندهمت و نخبگان این مرز‌و‌بوم پرورش یابند.

در پایان این مراسم علاوه بر پذیرایی حضار با محصولات میهن، هدایایی نیز به رسم یادبود از طرف موسسه خیریه چتر خوشبختی میهن به دانش آموزان اهداء گردید.

Start typing to see posts you are looking for.
Shop
Sidebar